Zaprešić-Bjelovar 6:2

U 6. kolu u goste nam je stigla ekipa Bjelovara koja u ovom prvenstvu iama europske ambicije. Prema prikazanom u subotnjoj utakmici kvalitetu svakako posjeduju. Gosti su odlično ušli u utakmicu pa čak i poveli u prvom bloku sa 2:1 iako su čunjevi bili na našoj strani. Darko Kasumović je sa 636 sigurnom igrom osvojio poen protiv Matije Mancea (607). Prelaoman je bio drugi set kojeg je dobio rezultatom 189:142. SIniša Šantek (615) je bio bolji od Branislava Bogdanovića (601) koji je platio danak lošem ulasku u utakmicu (279). Luka Bolanča (656) nije imao nikakvih problema protiv Gorana Grofa (571), pogotovo nakon sjajnog prvog seta gdje se zaustavio na 195 čunjeva. U drugom su bloku Branko Manev (620), Bojan Vlakevski (678) i Borna Gašpert (642) odličnom igrom osvojili sva tri poena protiv Marijana Vokšana (606), Marka Teskere (617) i Željka Košutića (610). Uz Vlakevskog koji je postigao najbolji rezultat susreta vrijedi istaći odličan nastup Borne Gašperta koji je uvjerljivo osvojio poen protiv puno iskusnijeg Željka Košutića.