Pobjeda za Europu!

U derbiju 20. kola 1.HKL trebala nam je pobjeda protiv neugodne ekipe splitskog Poštara. Jednima i drugima utakmica je bila vrlo značajna, gostima za ostanak u borbi za treće mjesto, a nama da praktično dva kola prije kraja osiguramo drugo mjesto. Utakmica je za nas krenula odlično, Lovro 171 čunj i Pajo 156 čunjeva i već smo imali razliku od 62 čunja. Na kraju Benčević sa 600 čunjeva i Filiapančić sa 592 čunja donose nam prednost nakon prvog bloka od 2:0 i 27 čunjeva. Kod gostiju oba u prvom paru čŒubelić (576) i Klarić (588) premalo za derbi. Tamo gdje su stali Benčević i Filipančić nastavili su sjajni A.Kovač (igrač utakmice sa 646 čunjeva) i Denis Š piljar sa 615 čunjeva protiv odličnog Lasića (606 čunjeva) i Tončija Bauka sa (551 čunjem) odlučuju pobjednika utakmice već nakon drugog bloka igrača. Treći blok je bio samo formalnost gdje su Damir Fučkar (623 čunja) i Miroslav Kovač (629 čunjeva) protiv vrlo dobrih čŒote (619) i Grubara (584 čunja) igrali za prestiž.


Ekipa je ponovo odigrala odlično i sa ukupnih 3704 srušenih čunjeva ostvarila uvjerljivu pobjedu sa maksimalnoh 8:0. Dobar dio zasluga za ovako dobru igru imaju i naši vjerni navijači koji su nas bodrili tijekom cijelog susreta. Bravo za njih.


Zahvaljujući našim sponzorima (hvala Jasni i Iveku) ekipa je za sjajne predstave tijekom cijelesezone nagrađena sa prekrasnom tortom, a Andrej Kovač kao igrač večerašnje utakmice sa bocom vrhunskog vina.


Isto tako posebna zahvala vrijednoj ekipi TV Zaprešića koja nas je cijele sezone sjajno pratila.


 


Video:


Benčević, Benčević, Filipančić, Filipančić,


Š piljar, Š piljar, A.Kovač, A. Kovač,


Fučkar, Fučkar, M. Kovač, M. Kovač

Privitci:

Tablica
1 ZAPREŠIĆ 36
2 MERTOJAK 30
3 ZADAR 22
4 POŠTAR 18
5 BJELOVAR 17
6 OSIJEK 14
7 VELEBIT 13
8 GRMOŠČICA 12
9 GORANKA 12
10 ĐURĐENOVAC 6