Pobjedom nad splitskim Poštarom završili smo prvoligašku sezonu u kojoj smo po treći puta zaredom osvojili naslov prvaka RH. Bila je to utakmica bez rezultatskog značaja za obije ekipe pa su igrači mogli utakmici pristupiti puno opuštenije. Ali i u takvoj atmosferi brojna publika imala je u čemu uživati. Ponovo je blistao Branislav Bogdanović. Sa 704 srušena čunja po drugi puta je ove godine prešao granicu 700. Pohvale zaslužuje i iskusni Tonči Bauk koji istina nije mogao do poena uz sjajnog Brnu ali je zato odličnom igrom srušio respektabilnih 646 čunjeva. S druge strane kombinacija Manev/Oršić je iskoristila loš prvi set Grubara za vodstvo od 2:0 nakon prvog bloka. U drugom bloku blistao je Mario Fridl koji je sa 684 srušena čunja postavio svoj osobni rekord na kuglani Zaprešić a samo 2 čunja manje od osobnog rekorda. Mladi Matijević (548) bio je previše impresioniran nastupom u 1. ligi što se na kraju odrazilo na rezultatu. S druge strane Nikola Uzelac je sigurnom igrom osvojio poen protiv Tihomira Lasića (594) za vodstvo od 4:0. U posljednjem bloku odličnih 60 hitaca odigrao je Matija Mance (351) što je na koncu bilo dovoljno za siguran poen protiv također odličnog Žuljevića (633). S druge strane Milan Kolić je rutiniranom igrom osvojio počasni poen protiv kombinacije Gašpert/Pavičić.
Drugo mjesto sa 5 bodova zaostatka osvojio je KK Zadar, dok je treće mjesto osvojio KK Medveščak 1958 sa bodom zaostatka za zadranima. Ligu napuštaju đakovačka Fortuna i šibenski Šubičevac.
Nakon utakmice pehar i medalje za osvojen naslov prvak RH uručio nam je predsjednik HKS-a Tonči Mikac u pratnji glavnog tajnika Borisa Mezaka.
| Tablica | ||
|---|---|---|
| 1 | ZAPREŠIĆ | 10 |
| 2 | ZADAR | 10 |
| 3 | MERTOJAK | 8 |
| 4 | OSIJEK | 8 |
| 5 | VELEBIT | 8 |
| 6 | BJELOVAR | 6 |
| 7 | POŠTAR | 7 |
| 8 | GRMOŠČICA | 3 |
| 9 | FROZY ZABOK | 0 |
| 10 | POLIČNIK | 0 |