Sedlaru svjetsko srebro, a Hrvatskoj 10 medalja

Na Svjetskom prvenstvu mlađih juniora u njemačkom Dettenheimu Filip Sedlar je sa reprezentacijom Hrvatske osvojio ekipnu srebrnu medalju. Uz Filipovih 588 čunjeva, igrali su Josip Kramer sa 594 čunja, Alan Trošelj sa 609 čunjeva i Hrvoje Marinović sa 636 čunjeva.
Filip Sedlar i Josip Kramer u paru osvojili 15 mjesto. sa 1171 čunjem. Par Marinović-Trošelj srebrni (1266 čunjeva).
Uz ovaj sjajan rezultat muškaraca, djevojke su bile još uspješnije. Ekipno su osvojile zlatnu medalju sa novim svjetskim rekordom. Također zlatnu medalju osvojile su Jasmina Dubić i Mateja Skupnjak u paru. Marinović-Trošelj su srebrni.Tandem Skupnjak-Marinović osvojio je zlatnu medalju, Nika Cvitković pojedinačno zlato i kombinacijsko srebro. Marinović kombinacijsko srebro i druga smo nacija prvenstva. BRAVO!!!.

U sjeni sjajnih reprezentativnih rezultata Marijan Papić osvojio je 3. mjesto na prvenstvu RH zs mlsđe veterane (do 55 godina) sa vrlo dobrih 588 čunj. Nikola Funda je sa 568 čunjeva osvojio 6. mjesto. Pobjednik je Dinko Bagić sa 602 čunja, kao i drugoplasirani Š½eljko Milinković ali sa boljim čišćenje.

Na pojedinačnom prvenstvu Regije Centar u kategoriji do 11 godina Ivan Cvek je osvojio 2. mjesto sa rezultatom 1333 (690+643).

Tomislav Ledinski je u kategoriji do 10 godina osvojio treće mjesto sa rezultatom 1284 (633+651). Leo Herceg je zauzeo 6. mjeto sa rezultatom 1225 (610+615).

Filip Vuković je u kategoriji do 9 godina također osvojio treće mjesto sa rezultatom 456 (228+228).